خدمت موثر به مردم موجب اعتماد می شود


در دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر، قدمنان فرماندار به همراه روسای ادارات شهرستان کردکوی، با حجت الاسلام و المسلمین شیخی امام جمعه شهرستان کردکوی در راستای تحقق اصل ولایتمداری با وی دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان کردکوی، امام جمعه شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه از شاخصه های امام راحل ایمان به خدا و اعتماد به مردم بود افزود: با توجه به اینکه در ایام انتخابات هستیم لذا مهمترین وظیفه ما مسئولین در ایام انتخابات جذب اعتماد مردم باشد و خدمت موثر به مردم موجب اعتماد بیشتر و مشارکت گسترده ایشان می شود و ملت ما با حضور حداکثری خود، برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم خواهند زد.
قدمنان فرماندار شهرستان کردکوی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: حفظ نظام و تبعیت از فرامین رهبر فرزانه انقلاب و همچنین اتحاد و همدلی بین مسئولین از عمده هم و غمهای نظام است.
وی افزود: خدمت به مردم از دستور کار این انقلاب بوده و ما مسئولین نظام باید هوشیار بوده و در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری کوشاتر از قبل باشیم تا ضمن عمران و آبادانی، توطئه های دشمنان را نیز نقش برآب کنیم.
فرماندار شهرستان کردکوی ضمن تشکر از حمایت ها و همکاری امامان جمعه شهرستان در سال جاری گفت: بیش از 100 میلیارد تومان پروژه قابل افتتاح در این ایام خواهیم داشت و این دیدار را تجدید بیعت با آرمان های امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی و در سایه پیروی از امر رهبری است که رهبری موفق ترین انقلاب جهان را برعهده دارند.
 
تعداد بازدید کل :‌369
چهارشنبه 29 اردیبهشت سال 1400
مصادف با 1442/10/07 هجری قمری
مصادف با 2021/05/19 میلادی

: مناسبت امروز
- روز جهانی موزه و میراث فرهنگی