آموزش های مهارتی نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد امنیت در خانواده دارد


روسا و کارکنان مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کردکوی به منظور ارائه عملکرد در حوزه آموزش های مهارتی شهرستان با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان کردکوی،حجت السلام والمسلمین شیخی امام جمعه شهرستان کردکوی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های آموزشی از سوی مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان، عنوان کرد: آموزش های مهارتی نزدیک تر به نیاز جامعه است و باید تعامل و همکاری دیگر نهاد های آموزشی شهرستان از جمله آموزش و پرورش و موسسات آموزش عالی با مراکز آموزش فنی و حرفه ای بیشتر گردد تا جوانان را از سردرگمی در ایجاد فرصت شغلی بعد از فراغت از تحصیل و شغلی متناسب برای معیشت مهیا نمایند.
در ادامه ایشان عنوان کرد: آموزش های مهارتی نقش بسزایی در کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد امنیت در خانواده دارد که با توسعه این آموزش ها می توان، کاهش معضلات اجتماعی در سطح شهرستان را به و ضوح مشاهده کرد.
رمضانی رئیس مرکز در ابتدا ضمن تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و جمعی از هموطنان در سقوط هواپیما به تشریح برنامه و فعالیت های آموزشی مرکز پرداخت و گفت: در راستای بستر سازی اشتغال در شهرستان با همکاری دیگر دستگاه های کمیته اشتغال و شورای مهارت آمادگی کامل برای خدمت رسانی به جوانان جویای کار شهرستان را داریم.
 
تعداد بازدید کل :‌431
چهارشنبه 29 اردیبهشت سال 1400
مصادف با 1442/10/07 هجری قمری
مصادف با 2021/05/19 میلادی

: مناسبت امروز
- روز جهانی موزه و میراث فرهنگی